Architekt musi poznać fach

0
Stylowa architektura upomina się uwagi. Począwszy od skupienia twórcy, poprzez wykonawców projektu, a skończywszy na podziwie oglądających. Podziwiający budowle użytkownicy i obserwatorzy stanowią największą grupę.
Co to oznacza? Wynika z tego, że tłumy wpadają w zachwyt na widok nowoczesnych budynków zaprojektowanych z użyciem ostatnich technologii.
Przykuwa uwagę architektura wnętrz Studia zaś są przyjemne i budujące. Kto chce być architektem uczyć się musi długo i wnikliwie.

Nowe budowle chętnie przygarną użytkowników. Pod warunkiem, że projekt będzie poprowadzony wzorowo, a wykonanie nie pozostawia wątpliwości co do jakości. A to znaczy, że potrzeba wykwalifikowanych budowlańców, bo bez nich architektura pozostanie tylko sztuka na papierze. I nie zostaną wzniesione nowe budynki.
Czytamy czy słyszymy o nowych realizacjach i zachwycamy się nimi widząc w telewizji lub w gazecie. Jednak dopiero dech nam zapiera, kiedy stajemy z nimi oko w oko. Twarz w twarz. Zresztą dotyczy to nie tylko nowoczesnych zakończonych dopiero co budowlach.

 

Related Posts